Nízkoenergetické dřevostavby na klíč

 
 
 

1. Výběr stavební parcely

 
Při rozhodování je třeba brát v úvahu všechny faktory, které mohou ovlivnit nejen hodnotu pozemku, ale i kvalitu našeho bydlení. Než se pustíme do vyřizování koupě pozemku, je nutné zjistit o něm podrobnější informace. Na katastru se dozvíme, zda není pozemek zatížen zástavními právy, případně jestli na něm váznou věcná břemena a podobně.
 
 
 
stavební parcela
 
 
 
 
 
domy na klíč
 
 
 

2. Společně vybereme Váš vysněný dům

 
Projdeme společně projekty, které Vás zaujaly a které jsme my už stavěly. Ukážeme Vám, jaké domy právě stavíme. Probereme s Vámi všechny možnosti ať víte, zda se máte rozhodnout pro bungalov nebo patrový dům? Probereme celou podobu domu a také vnitřní vybavení domu (dveře, okna, parapety, ...). Vybereme společně dům, kde bude Váš budoucí domov.
 
 
 
 
 

3. Sepíšeme smlouvu

 
Uzavřeme společně smlouvu, ve které bude definovaný půdorys, vybavení a rozsah prací. Smlouva obsahuje také pohledy domu, upravené individuálně podle vašich přání, a přesně stanovenou a garantovanou cenu domu.
 
 
 
stavba dřevostavby
 
 
 
 
 
 
inženýrské sítě
 
 
 

4. Projekt pro inženýrské sítě

 
Náš projektant zaměří dům a inženýrské sítě. Po dohodě s vámi provede osazení domu na pozemek.
 
 
 
 
 
 

5. Individuální projektová dokumentace

 
Vypracujeme pro Vás individuální projektové dokumentaci, kterou musíme mít pro udělení stavebního povolení. Připravíme také dokumentaci základové desky, případně podsklepení a přípojek inženýrských sítí, provedeme individuální statický výpočet, vypracujeme detailní dokumentaci vody, kanalizace, vytápění a elektřiny. Vypracujeme energetický štítek.
 
 
 
projektová dokumentace
 
 
 
 
 
realizace domů na klíč
 
 
 

6. Domluvíme termín montáže domu

 

7. Realizace

 

8. Předání klíčů

 
 
 
 

9. Servis - Poskytujeme 3letý pozáruční servis dle zákona